Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Żel ze świetlikiem do skóry naczynkowej - czy ktoś może coś polecić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Jak widzicie, mój problem jest dość złożony. Nie dość, że cera nie prezentuje się ostatnio zbyt dobrze, to jeszcze zaczęły mnie boleć oczy. Na szczęście przyczynę bólu można łatwo odgadnąć - niedawno zaczęłam pracę, w której długo siedzę przed komputerem. Świetlik powinien więc wystarczyć. Ale przydałoby się jeszcze coś na cerę. Macie jakiś pomysł?
Cześć. Nie przejmuj się, w tych czasach wielu kobietom doskwierają podobne problemy. A czy mogę Ci coś polecić? Jasne, że mogę: https://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_...-oczy.html. Proszę bardzo, oto skuteczny żel ze świetlikiem, którego można używać do skóry naczynkowej. Smile
Jej, dziękuję, nie spodziewałam się tak szybkiej odpowiedzi.
Witajcie. Mam taki sam problem jak założycielka tematu. Całkiem mi się ten żel ze świetlikiem podoba, tylko chciałabym zapytać o markę, czy warto jej ufać?
Jasne, że tak. Floslek.pl to polska firma z długą tradycją, która zdobyła sporo nagród i działa już na kilkunastu rynkach zagranicznych. No i na pewno nie polecałabym, gdybym nie miała pewności, że się nie zawiedziecie. Smile
Dzięki wielkie. Będę musiała zaufać Ci na słowo! Sorry, ale taka już ze mnie maruda. Po prostu nie wierzę w to, że coś może być w przystępnej cenie, a do tego dobre.
Nie szkodzi. Zawsze trzeba uważać. Ale w tym przypadku się nie zawiedziesz.
Przekierowanie