Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Potrzebuję wydajnego systemu do magazynowania energii cieplnej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wam, jako że nie znam się zupełnie na elektryce i właściwie wszystkim co się z nią wiąże a chciałbym kupić jakiś wydajny system do magazynowania ciepła to zwracam się do was o pomoc. Co byście wybrali gdyby u was pojawiła się taka potrzeba?
Taka potrzeba to się u mnie już pojawiła bo doszłam do wniosku że magazynowanie energii cieplnej pozwoli mi dużo zaoszczedzic a koszt inwestycji zwróci się bardzo szybko. Przejrzałam wiele ofert, pytałam o sklepy i dostawców na forach stąd decyzja o zakupie całego zestawu tu: http://www.soltec.sklep.pl/magazyny-energii-p-1168.html. Bezawaryjnie działa mi do dzisiaj, fajna instalacja godna polecenia.
Też mam ten system, z perspektywy czasu uważam że to jedna z moich najlepszych inwestycji. Oszczednosci są widoczne, a pod wzgledem jakości i ceny nie znajdziesz niczego korzystniejszego. Pozdrawiam.
To nie jest żadne inwestowanie, mylicie pojęcia. Ograniczanie wydatków to ograniczanie wydatków – moga to być lepiej lub gorzej wydane pieniadze ale mimo wszystko nie jest to inwestycja. To tak jak ktoś mówi że zainwestuje w lepszy samochód. Totalnie bez sensu.
O filozofii i znaczeniu słów możemy pogadać gdzie indziej. Nie wiem czy to jest poprawne sformuowanie czy nie, wazne że każdy wie o co chodzi i jaki jest cel działania.
Przekierowanie