Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Czy detektywi z lubelskiego zachowują anonimowość?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zależy mi na wynajęciu detektywa do ustalenia kilku zagadnień związanych ze spadkiem, ale zalezy mi także na anonimowości. Nie mogę zostać ujawniony w żaden sposób, więc musi to być sprawdzona firma. Kogo polecacie w tym temacie?
Nie dosyć, że musi zachować anonimowość to jeszcze musi być skuteczna Smile)) Takie oto cechy między innymi może Ci zagwarantować firma Monos24, która reprezentowała i moje interesy kiedyś. Nie ma mowy o ujawnieniu Twojej tożsamości na żadnym etapie prac detektywów.
Praca detektywa stała się w ostatnim czasie takim działaniem opartym na zaufaniu, więc coraz więcej klientów dostrzega możliwość ustalenia wielu faktów. To dobrze, bo przez długi czas przy detektywach była obecna łatka szukających tylko zabójców czy denatów.
Zgadzam się z tą opinią, a praca detektywów jest dużo szersza, zwłaszcza tych najlepszych jak z Monos24, którzy działają zarówno w sferze prywatnej, jak i gospodarczej. Takich ludzi potrzebuje nie tylko Lublin detektyw to praca dla całego kraju i nierzadko w mało sprzyjąjącyh warunkach.
Przekierowanie