Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Zabudowa stoisk targowych – gdzie zrobić najlepsze?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Razem z żoną prowadzimy sklep odzieżowy. Sprzedajemy w nim rzeczy swoich projektów. Planu-jemy w końcu pokazać się szerszej grupie odbiorców. I dlatego zależy nam na radach, jak skutecz-nie? Wiemy, że bardzo ważna jest zabudowa stoisk targowych, ale nie mamy w tym doświadcze-nie. Kto zajmuje się ich przygotowaniem?
Dla mnie stoisko projektowała kiedyś firma Versus Targi i byłam bardzo zadowolona zjakości ich wykonania. Bardzo podobało mi się to, że zadbali o każdy szczegół.
Zgadzam się z koleżanką. Ustalali ze mną każdy element wystroju stoiska, a dodatkowo zajęli się całą realizacją i ja nie musiałam się o nic martwić. W moim stoisku najbardziej podobało mi się to, że było bardzo innowacyjne, a przede wszystkim idealnie pasowało do mojej branży ( motory-zacja). Myślę, że zabudowa stoisk targowych to ich mocna strona. Sprawdź sobie na stronie inter-netowej: versus-targi.pl/ przykładowe realizacje i może coś Ci się spodoba.
Mam pewien zamysł w głowie. Chciałbym, żeby nasze stoisko było bardzo interaktywne i zawie-rało od razu w środku przymierzalnie, możliwość zakupu rzeczy i co najważniejsze, żeby już z daleka było widoczne dla Klientów.
Fajnie by wyglądało takie bardzo wysokie stoisko, które na samej górze miałoby na przykład jakiś wieszak. Dzięki temu ludzie od razu, by wiedzieli, co prezentujecie.
Pamiętaj tylko, żeby nie przesadzić, bo co za dużo to niezdrowo. Lepiej skup się na tym, żeby sto-isko było funkcjonalne. Tzn, żeby na przykład zawierało przebieralnie, komputery z Waszą stroną internetową, gdzie mogliby zobaczyć całą kolekcję i miejsce do zakupu. Dzięki temu połączysz przyjemne z pożytecznym no i dasz się poznać odbiorcom. Najlepiej skontaktuj się z firmą, którą Ci poleciłam. Oni zaprojektują Ci coś fajnego.
Dzięki bardzo ! wszystko przemyślę i zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Pochwal się potem zdjęciami z targów!
Przekierowanie