Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Gdzie dostanę drzwi drewniane antywłamaniowe?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebne są drzwi wejściowe do budynku – dwuskrzydłowe i o ciekawej stylistyce, bo zamontowane będą na nowoczesnym osiedlu i nie mogą odstawać jakością od otoczenia. Powinny też być jak najlepiej zabezpieczone przed włamaniami. Osiedle nie jest strzeżone i chcemy przygotować się na wszystkie, nawet najgorsze, ewentualności. Możecie polecić jakieś dobre modele i sklep, gdzie dostanę dobre drzwi wejściowe? Preferowanym materiałem jest drewno…
Na zadbanych osiedlach zazwyczaj nie zdarzają się włamania, ale w sumie dobrze być gotowym na wszystko… Chyba nigdy nie wiadomo kogo z zewnątrz może przynieść. Miał ktoś kiedyś jakieś włamanie??
U nas była nieciekawa sytuacja. Późną nocą jakiś pijak chciał dostać się do środka budynku i bardzo uparcie nacierał na drzwi… Baliśmy się co z tego wyniknie, bo przecież taki człowiek nie myśli trzeźwo, a na adrenalinie ma też więcej siły, niż powinien. Ale drzwi wytrzymały atak i nic się nie stało, poszedł sobie. Kupowaliśmy je od nich http://drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-...lamaniowe/ i jakby coś polecam ich drzwi drewniane antywłamaniowe.
Potwierdzam. DOM-BUD Serwis w Poznaniu to sprawdzona firma. Mają też naprawdę fajne projekty drzwi i jest z czego wybierać. Na nowoczesne osiedle jak znalazł.Smile
Straszne trochę z tymi atakami i napadami… W niespokojnym świecie żyjemy.
I dlatego trzeba być w porę przygotowanym.Wink Dzięki za link, patrzę sobie właśnie na ich propozycję. Widzę, że montaż jest za darmo, bardzo korzystna opcja.
Przekierowanie