Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Sklep z butami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Chciałbym zamówić buty dla siebie i swojej narzeczonej. W sumie przeglądałem sporo sklepów internetowych i nic mi nie wpadło w oko. Pomyślałem, że może zapytam tutaj na forum i ktoś mi coś fajnego doradzi. Mogę liczyć na Waszą pomoc?
Ja zamawiałem ostatnio buty ze stronki https://awangardashoes.pl/ i mogę powiedzieć.. wejdź tam i kupuj ;P stronka jest doskonale wyposażana w naprawdę różne rodzaje butów. Możesz tam kupić zarówno coś oficjalnego jak właśnie z podziałem na mężczyzn i kobiety. Jeden z lepszych sklepów w necie jak dla mnie
Ja przeważnie kupuje buty stacjonarnie.. jednak lubię je pomierzyć i mieć spokój Tongue także tutaj to tak nie bardzo pomogę..
Dobry jest ten link co kolega dał.. w sumie planowałem kupić jakiś prezent swojej dziewczynie i cóż.. może ucieszy się z nowych butów? Chyba tak zrobię Tongue
też bardzo mi wpadły w oko te buty z tej stronki i mam zamiar złożyć zamówienie tam u nich Wink może kupię kilka par na zapas, bo jednak ciąglę łażę tylko w jednych i tych samymch i trochę mnie już to demotywuje..
Przekierowanie