Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Szukam firmy, która wykona i zamontuje szyld.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Właśnie przeniosłam swoje biuro do zupełnie nowego budynku i muszę zamówić szyld, który będzie informował o mojej obecności, dlatego potrzebuję pomocy. Znacie jakąś firmę, która nie tylko zaprojektuje go dla mnie i wykona, ale też zamontuje. Wszystkie, na które dotąd trafiałam mogą wykonać go, ale z montażem musiałabym już radzić sobie sama. Pomożecie?
Dość trudno znaleźć taką firmę, ale pewnie kogoś znajdziesz. Mógłbym polecić Ci wiele świetnych firm, które zrobią szyld, ale z montażem również byłby problem. A nie może tego zrobić za Ciebie ktoś z administracji budynku? Chyba mają jakiegoś konserwatora?
Niestety jest to kamienica należąca do osoby prywatnej, dlatego nie ma żadnego konserwatora ani woźnego. Nie chcę nikogo zatrudniać do tego, założyłam firmę sama i chcę wszystkim udowodnić, że sama wprowadzę ją na wyższy poziomSmile
No tak zdeterminowanej kobiecie to trudno byłoby odmówić pomocySmile Ostatnio korzystałam z usług firmy reklamarekart.pl, która wykonała dla mnie nie tylko szyld, ale i wizytówki oraz ulotki. Oczywiście szyld został również zamontowanySmile Muszę powiedzieć, że zrobili to solidnie, bo wisi już kilka lat i nic się z nim nie dzieje. Sprawdź na ich stronie http://reklamarekart.pl/index.php/konstrukcje-i-montaz co mają napisane na ten temat, a może łatwiej będzie podjąć Ci decyzję. Ja mogę jedynie zagwarantować, że nie ma się co zastanawiaćSmile
Jednak kobieta kobiecie zawsze pomożeSmile Już się z nimi kontaktowałam i wszystko załatwiłam. Mam nadzieję, że szyld będzie dobrze wyglądał na ścianie.
Przekierowanie