Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Dolegliwości wieku starszego – jak sobie z nimi radzić na co dzień?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie. Jestem już starszym męzczyzną, którego męczą różnego rodzaju nieprzyjemne dolegliwości. Często wstydliwe. Dlatego mam do Was ważne pytanie. Szczególnie do osób, które są w zaawansowanym wieku, albo do tych, którzy się nimi zajmują. Jak sobie radzicie z takimi dolegliwościami?
Wiesz, ja miałem podobne problemy. Raz, że przede wszystkim zmieniłem trochę żywienie, dwa, że szedłem ze wskazówkami lekarza. Trochę to pomogło, nie powiem, ale dalej miałem problemy z utrzymaniem moczu np. Dlatego też razem z małżonką siadłem przy komputerze i razem szukaliśmy różnych rozwiązań. W końcu wpisaliśmy sklep medyczny Poznań – ABA MEDICA S.A. był pośród wyników i powiem Ci szczerze, Panie Kochany, że tam znalazłem mnostwo udogodnień dla nas obojga. Kupiliśmy między innymi pieluchomajtki. NIe wiem, czy dobrze wklejam, ale tu masz adres abamedica24.pl/16-pieluchomajtki-dla-doroslych. Jak tam zajrzysz, to masz różne paczki, o różnych wielkościach.
Generalnie ten sklep jest zbawienny dla osób starszych. Ja oprócz takich fizjologicznych problemów, miałam też straszne problemy. Lekarz zalecił mi, żebym kupiła nową poduszkę, najlepiej taką specjalistyczną. Więc też wpisałam poduszka ortopedyczna cena – ABA MEDICA S.A. okazało się, że miała najlepszą ofertę, zarówno jeśli chodzi o dobór, jak i o ceny. Więc gorąco spolecam, abyś sobie tam zajrzał, bo jeśli teraz Ci nie doskwiera kręgosłup, to niestety niebawem zacznie.
Ale mu koleżanka wieszczy, ale niestety, takie prawa naszego wieku Smile
Ale ten sklep to nie tylko dla osób starszych jest dobry. Moja córka na przykład ma często problemy z oddychaniem. Okazało się, że właśnie w tym sklepie jest najlepszy inhalator dla dzieci Cena – ABA MEDICA S.A., jak sobie porównałam, spośród wielu sklepów okazało się, że miała najlepszą ofertę.
Przekierowanie