Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Chce zamówić tanio rolety rzymskie w Warszawie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Posuzkuje firmy robiącej rolety na zamówienie z Warszawy. Jednocześnie proszę o podpowiedzi, bo waham się nad roletkami rzymskimi i żaluzjami plisowanymi. Co lepsze?
Ja swoje rolety rzymskie w Warszawie zamówiłam przez tę stronę moreno.zaluzje-warszawa.eu/zaluzje-plisowane. Wystarczyło tylko podać wymiary okna. Po kilku dniach już miałam zarobione. Jeśli chodzi o typy rolet to ja zdecydowanie stawiam na rolety rzymskie. Robi się je ze zwykłego materiału, który bardzo łatwo można odczepić i wyprać, są więc łatwe do utrzymania w czystości.
Ja polecam roletki plisowane, mogą być wykonane z materiału wodoodpornego, który wystarczy przetrzeć ściereczką, żeby go wyczyścić. Mam takie w kuchni i bardzo dobrze się tam sprawdzają. Natomiast w sypialniach mamy zamontowane rzymskie materiałowe z uwagi na to, że dają taki efekt „przytulności”. Tradycyjne żaluzje jak na mój gust wyglądają nieco zbyt biurowo i formalnie.
Też moge polecić plisowane. Ich zaletą jest to, że sporo modeli ma opcję zasłaniania od dołu, a nie z góry na dół. Wówczas możesz zasłonić widok na pokój z zewnątrz, a jednoczesnie pozostawić dostęp dla światła z góry. Jest to bardzo praktyczna opcja, zwłaszcza jak masz okna blisko okien sąsiadów. Masz dużo światła, a nikt ci nie zagląda do mieszkania. Smile
Przekierowanie