Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: W miarę tania apteka w Chełmnie, czy ktoś taką może wskazać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może jestem jakaś ślepa ale ostatnio mam problem z zakupem leków w naszym mieście. Mam wrażenie że wiele aptek ma mocno ograniczony asortyment, ponoć są problemy z hurtowniami, nie wiem co mam myśleć. Tata choruje potrzebuje kilku leków. Chciałabym znać miejsce w którym zawsze będzie towar.
Dużo ostatnimi czasy słyszałam o aptekach Gemini, wiem że jest na pewno u nas też. Musisz poszukać i sprawdzić czy mają te leki o jakie Ci chodzi. Powodzenia życzę i zdrowia dla taty!
Znalazłem ciekawą stornę: http://aptekigemini.pl/apteki/kujawsko-p...,chelmno,6. Wygląda to na porządną sieciówkę. I bardzo dobrze bo jak człowiekowi była potrzebna apteka Chełmno miało kilka starych placówek mentalnie w komunie. Wreszcie powiew nowoczesności.
Super że się coś nowego pojawiło bo wiele osób narzekało na apteki w naszym mieście. Przyjrzymy się i ocenimy jak to nowe miejsce wypada na tle reszty.
Z tego co widzę mają też ofertę internetową. Ciekawe, bardzo czegoś takiego brakowało u nas. Nie muszę na szczęście sięgać po leki zbyt często ale człowiek jakiś taki spokojniejszy jak wie że jest dokąd się udać.
Przekierowanie