Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: W jaki sposób może być uszkodzona tylna belka w Peugeocie 206?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, nie wiem, czy trafiłem na odpowiednie forum, ale chciałbym pogadać o tym, jak może być uszkodzona tylna belka w Peugeocie 206. Kupiłem niedawno taki samochód, a mój brat, który jest mechanikiem z zawodu już od razu mnie uprzedzil, zebym zwrocil uwagę na cos takiego. Dla niego to pestka, ale ja nawet nie wiem co mogloby mi się wydawac podejrzane i swiadczyc o tym, ze psuje się woz. Może mnie ktoś oświecic? Smile
na pewno na razie nie panikuj. Samochód przeszedł kontrole twojego brata mechanika?
No tak. Nic nie stwierdził.
To się nie martw na zapas.
jak chcesz wiedzieć, to tylna belka często zużywa się prostu w wyniku eksploatacji. To normalne zużycie ułożyskowienia tylnej belki. Wtedy czeka cie regeneracja belki Peugeot 206 Poznań, gdzie mieszka, ma w razie czego, sprawdzony warsztat. To Serwis Aut Francuskich i tam ekspresowo stwierdza problem i go rozwiązą.
A skad wiedziales, ze jest uszkodzona eksploatacyjnie??
zaczęła mi piszczeć, a potem trzeszczeć i jakos dziwnie trzaskac. Jak podjechałem do pierwszego lepszego warsztatu to od razu stwierdzili, ze musi być cos z tylna belką, ale nie zajeli się tym, bo zwyczajnie nie specjalizują się w francuzach. Odesłali mnie od razu do tego wlasnie serwisu. W sumie w porządku się zachowali.
To fakt. Jakieś jeszcze objayw mogą być niepokojące?
jak będziesz mial kolizje, ktoś cię stuknie, skrzywi ci belkę, to też czeka cie jej naprawa albo wymiana – w zaleznosci w jakim będzie stanie. Ale wówczas będziesz czuć, ze samochód jest jakiś taki niestabilny, albi nierównomiernie zużywa się bieznik kół.
Aha.
Stron: 1 2
Przekierowanie