Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Co daje certyfikat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak wszyscy mówią na temat tych certyfikatów, że nie wiem co o tym sądzić. Wprowadzać to czy nie wprowadzać. Co to wogóle daje, czy są z tego jakieś korzyści dla firmy, czy tylko sam znaczek w materiałach reklamowych.
Przeczytaj najpierw bardzo dokładnie o tym, jak przebiega sam proces nadawania certyfikatu. W związku z tym sprawdzone zostaną praktycznie wszystkie działy w Twojej fiormie. I muszę one pracować wedlug wytycznych, jakie zostaną określone. Co do korzyssci to moze niech ktoś inny o tym napisze, bo ja dopiero niedawno wdrażałem certyfikowanie ISO w mojej firmie.
No to moze ja. Przede wszystkim klient, który będzie z Tobą rozmawiał wie, że ma do czynienia ze sprawdzoną firmą. To uruchamia dalszą grupę działań. Klient wie, że może polegać na tej współpracy. Łatwiej też brać udział w przetargach. W nich często pojawia się wymaganie o posidaniu takiego certyfikatu.
No to już wiem więcej. A kto może mnie przeprowadzić przez cały ten proces, bo rozumiem, że to się smameu nie robi.
Dobrze myślisz. Samemu nie możesz sobie nadać certyfiaktu. Tutaj mogę Ci polecić najlepszą firmę na rynku to jest PCC-Cert Sp. z o.o. Sp. K.. Sama z nich korzystam i wydaje mi się, że wspólpracujemy jakbyśmy się znali od lat. Tobie też tego życzę.
Jest wiele możliwości współpracy z tą firmą. Można z nimi współpracować zarówno w zakresie certyikatów dotyczących zarządzania, jak i tych, które dotyczą produktów jak tutaj pcc-cert.pl/certyfikacja-wyrobow/, bardzo ważne jest przejście audytów, które są wykonywane zgodnie z harmonogramem.
Przekierowanie