Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Sposoby na uruchomienie wymagających aplikacji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zauważyłam ostatnio spadek wydajności komputerów w firmie. Klienci długo czekają, proste czynności wymagają kilku minut. Z tego co udało mi się dowiedzieć wszystko pod względem IT jest zorganizowane jak należy, problem stanowią aplikacje które troche przewyższają możliwości moich komputerów a są niezbędne do obsługi petentów. Co zrobić aby odsunąć modernizację sprzętu w czasie?
Jedyne co przychodzi mi do głowy to wirtualizacja serwera. Pozwala to na optymalne rozdysponowanie możliwości obliczeniowych na wiele urządzeń. Wiecej informacji na ten temat znajdziesz w internecie, daj znać czy ci pomogłem i co w ogóle zamierzasz zrobić bo jest to częsty problem.
Przepraszam że się wciskam w temat ale potrzebuję informacji na temat niedrogich serwerowni w Warszawie, będę wdzięczna za pomoc.
Dobrze wyposażone data center Warszawa ma na ulicy Weneckiej 12, działa tam firma Indata Solutions, która jest jedną z lepszych na naszym lokalnym rynku a co najwazniejsze nie jest droga. Znalazłem ich w sieci podczas poszukiwania kogoś do szybkiego wdrożenia Office 365 i stwierdzam że znają się na rzeczy i są rzetelnymi i skrupulatnymi profesjonalistami.
Przekierowanie