Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Erotyczny prezent dla zony, czy warto kupować?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, do jakiegoś czasu zbieram się z zamiarem kupienia jakiegoś gadżetu erotycznego dla mojej zony. Fajnie by było jakby sprawiał przyjemność nam obojgu Wink ale nie jest to konieczne. jak sądzicie z czego mogłaby się ucieszyć. Wiem, że nie wszystko kobiety uważają za fajne, a nie chciałbym jej urazić.
Najlepszym prezentem będzie gorset Lolitta. Ta marka jest szczególnie kobieca i pozbawiona niepotrzebnej dosłowności. Dzięki temu ma to co w erotyzmie najpiękniejsze czyli tajemnica. Pamiętaj, ze każda kobieta ucieszy się jeśli podarujesz jej jakiś seksowny ciuszek. Nie spotkałam w życiu takiej, która by o tym nie marzyła.
Dla kobiet najbardziej pociągająca jest seksowna bielizna damska. Każda z nas lubi czuć się wyjątkowo, szczególnie w intymnej sytuacji, dlatego taki prezent sprawi, że otworzy się na nowe doznania. a to na pewno będzie korzystne dla obu stron Wink
Myślę, ze bielizna to świetny pomysł. Z innymi gadżetami poczekaj może trochę. Jeśli ucieszy się z tego prezentu możesz spróbować z czymś bardziej pikantnym. W każdym razie tutaj pośpiech nie jest wskazany. Możesz tez porozmawiać z partnerką. Ona najlepiej wie z czego by się ucieszyła.
ja bym nigdy nie kupił swojej dziewczynie wibratora.
Nikt tobie nie karze Tongue rób co chcesz i pozwól tez robić innym co chcą.
Przekierowanie