Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Tłumaczenia medyczne na studiach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry! Jestem studentem medycyny i obecnie zmagam się na lektoracie specjalistycznym z angielskim medycznym. Nie ukrywam, że idzie mi ciężko, bo słownictwa jest dużo, a w tradycyjnych słownikach trudno znaleźć profesjonalne tłumaczenia. Dlatego też poszukuję osoby, która pomoże mi z tym językiem. Głównie chodzi mi o tłumaczenie tekstów. A, no i dodam, że jak na studenta przystało, nie jestem milionerem, dlatego zależy mi nie tylko na wysokiej jakości usługi, ale także na atrakcyjnej cenie.
Cześć, ja co prawda nie zmagałam się z angielskim medycznym, ale na swoich studiach również potrzebowałam pomocy, dlatego chodziłam na korepetycję. Wrzucę Ci link do firmy, z której pomocy korzystałam, bo wiem, że zajmują się także tłumaczeniami medycznymi. Tutaj jest link: kolodziej-albion.com.pl/. Strona jest raczej przejrzysta, więc na pewno szybko znajdziesz to, czego potrzebujesz.
Siema, na medycynie rzeczywiście są spore problemy z angielskim słownictwem, bo trudno znaleźć prawidłowe tłumaczenie. Ja poza tym, że studiuję medycynę, jestem także w kole naukowym, na którym często omawiamy teksty w języku angielskim. Czasem korzystam z pomocy firmy, o której pisała koleżanka wyżej. Ich usługi są szybkie, niedrogie i w pełni profesjonalne, także polecam z czystym sumieniem.
Jak Wy chcecie być lekarzami, skoro nawet biegle angielskiego nie znacie?! Porażka…
Dzięki za rady! Przejrzałem stronę i znalazłem wszystkie niezbędne informacje. A ceny w zakładce tłumaczenia medyczne cennik bardzo mi się podoba, także zapewne skorzystam z ich usług! DziękiWink
Przekierowanie