Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Czy gadżety reklamowe są drogie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym kupić jakieś niestandardowe gadżety reklamowe. Na razie nei mam pomysłu, ale na pewno niedlugo coś mi w padnie do głowy. Czy gadzety reklamowe są drogie?
Wszystko zalezy, od tego, co zamawiasz. Jak szukasz kubków reklamowych z logo to w sumie zawsze taniej wyjdzie niż kupno np. plecaka na laptopa. Zależy jaki chcesz przeznaczyć na to budżet i jaki masz nadrzędny cel. Kubki reklamowe są ok., o ile są dobrze zaprojektowane i ładnie wykonane i dlatego szukaj firmy, która nie produkuje bubli.
Na rynku jest bardzo wiele różnych i ciekawych gadżetów promocyjnych i nie sposób nie wybrać czegoś dla siebie. Jeśli chcesz coś oryginalnego, to może zdecyduj się na cos, co jest zgodne z ekologią np. ekotorby? Wcale nie musza wyjść dużo drożej niż kubki reklamowe. a i tak mają po prostu dobrze informować o twojej firmie. Bo to twój nadrzedny cel.
Zależy co chcesz zamówić. Jak długopisy, to wychodzi zawsze taniej niż coś zupełnie odjechanego.
Wszystko zalezy od tego co chcesz kupic. Bo ja kupuje glownie notesy z gumką. Akurat działam w branży gdzie liczy się kontakt z ludxmi i oni lubią dostawać notesiki.
Ja wolę zainwestować w odzież reklamową. Znalazłem dobrego producenta odzieży reklamowej z nadrukiem i nie narzekam. Dobrej jakości rzeczy, które nie spierają się po jednym praniu. Są dość trwałe. Kolorystycznie współgrają z logo i to właśnie jest to. O takie połączenie chodzi, żeby nie było nadmiaru, a logo nie było zbyt duże. Wolałem kupić polary i t-shirty niż czapki np. Bo akurat u mnie na to nei było zapotrzebowania w firmie. Ale może u ciebie jest inaczej.
Przekierowanie