Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Dobra hurtownia.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W ramach oszczędności szef kazał mi poszukać nową hurtownie, która oferuje wyposażenie warsztatowe. Mamy kilkanaście oddziałów naszej firmy w Polsce i każdy potrzebuje odpowiedniego wyposażenia. Te firmy które znam mają bardzo wysokie ceny i trudno poszukać czegoś tańszego.
To znaczy, że nie znasz jeszcze tej firmy sklep.tiptopol.pl/, bo jakbys znała, to nie musiałabyś szukać nowego dostawcy. Powiem Ci tylko, że jeśli chodzi o samochodowe wyposaznie warsztatu to lepszego dostawcy nie znajdziesz Smile
Ja do nich uderzam nawet z najmniejszym zakupem, czy to nasadkami czy to kluczem udarowym. Jak już Cię poznają, to ceny można tak dobierać, że nigdzie taniej nie znajdziesz.
No tak, a tym bardziej, że mówimy o bardzo dużych ilościach sprzętu. Tak jak wspomniałam, mamy w Polsce kilkanaście oddziałów, więc trochę tego potrzebuję.
Takich informacji dowiesz się tylko z forum, bo konkurencja woli nie rozdawać tak dobrych namiarów. Każdy trzyma to co najlepsze i najtańsze dla siebie Smile Tak było, kiedy szukałem solidnego podnośnika nożycowego i chciałem z kimś o tym pogadać. Nikt nie chciał pomóc, a tutaj od razu mamy dobry namiar.
Przekierowanie