Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Rolety plisowane – czy są wytrzymałe?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Pytanie mam tak jak w temacie bo właśnie chciałbym sobie zakupić rolety plisowane do domu, póki co tylko do salonu na próbę, ale może ktoś ma coś takiego u siebie i może powiedzieć jak jest z wytrzymałością tego typu rolet? Problem polega na tym, że 2 lata temu kupowałem zwykle rolet i bardzo szybko wyblakły, a do tego ten mechanizm zwijania po prostu się wiecznie psuł…jak to jest w przypadku tych rolet i może jesteście w stanie polecić jakieś miejsce, gdzie warto je zamówić?
może miałeś pecha albo kupiłeś wyjątkowo badziewne chińskie rolety, bo ja swoje mam już parę lat i zdecydowanie jestem z nich zadowolona, owszem materiał trochę wyblakł, ale nie ma co cudów oczekiwać. Co do tych plisowanych to nie wiem, nie korzystałam nigdy.
Z tych nowoczesnych plisowanych rolet korzystam mniej więcej dwa lata i nic złego się z nimi nie dzieje. Zresztą tu nie ma typowej kasety roletowej, nie ma się za bardzo co zepsuć i tyle, możesz śmiało kupować Wink
Moja żona tutaj zamawiała rolety do domu plisso.pl/opis-produktu,2 i te naprawdę wyglądają solidnie. Co do ceny to się nie wypowiadam, nie znam się czy to drogo czy tanio.
widziałem ofertę tego sklepu, ale marka sprzedawanych tam rolet kompletnie nic mi nie mówiła. Dzięki więc za podpowiedź bo już wiem, że jedak warto. Skoro nie mają kasety to jakim cudem taką roletę można składać i rozkładać. Sorry jeśli lamerskie pytanie, ale naprawdę nie znam się na tym.
Roleta jest tak jakby pofałdowana i zwija się w harmonijkę, dlatego nie ma tego mechanizmu. To jest o tyle fajne, że okno można zasłaniać nie tylko do góry, ale też od dołu czy nawet tylko środek.
fajnie, to dzięki jeszcze raz za pomoc, pozdrawiam!
Przekierowanie