Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Padł mi komputer, ratujcie!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Help, pomocy, ratujcie, padł mi komp służbowy, a potrzebuję go w weekend, mam mnóstwo pracy na sobotni wieczór, jak się nie wyrobię, to mnie szef w poniedziałek objedzie od góry do dołu. :/ Czy ktoś gdzieś naprawia na cito laptopy? No musze mieć ten sprzęt, ja wiem, że pora kiepska, ale może ktoś z was podpowie.. ratunku!!!
Ale ci się pali pod nogami, kobieto.. No rzeczywiście sprawa nie wygląda za łądnie, a masz w domu jakiś inny sprzęt na którym mogłabyś pracować? Wiesz, gdyby ci się nie udało znaleźć firmy która od razu naprawi – bo to nie zawsze się da, rozumiesz.
Na ile się orientuję, to są w stolicy różne serwisy komputerowe, niektóre działają nawet o różnych godzinach, chyba są też takie, co odbierają telefony o awariach 24 godziny na dobe.. Ale nie do końca znam które, więc namiarów nie mogę ci podrzucić..
No mam w domu drugi komputer, ale co mi po tym, jak dane do pracy mam na tym służbowym sprzęcie, który padł. I co teraz, jak się laptopa nei da uruchomić?!
Cześć, włączę się do dyskusji, bo widzę ciekawy temat.. Skoro masz dane na sprzęcie służbowym, to powinnaś z laptopem do firmy iść, która zajmuje się odzyskiwaniem danych z dysków w Warszawie jest parę takich przedsiębiorstw, działają w raczej dogodnych godzinach dla klientów, pogotowie mają też na nagł sytuacje.
A to odzyskanie danych to co mi da? Co sprzętu nei będę miała, to nie będę miała.. :/ I cała robota stoi, no. Szef tak czy siak mi głowę urwie z uszami.
Powoli, głowę ocalisz. Skoro masz komputer w domu drugi, to odzyskane dane możesz prznieść do domowego sprzętu i popracować, nie?
No niby tak.. faktycznie to jest jakieś wyjście, teraz tylko muszę dojść do kogoś, kto w takich dziwnych porach naprawia komputery o odzyskuje dane.
Spokojnie znajdziesz niejedną dobrą firme, która zajmuje się całododobową obsługą informatyczną. Musisz tylko zadzwonic i dopytać, kto co oferuje.
No bardzo dziękuję za poradę, trochę mi się rozjaśniło dzięki wam. Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie