Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Romantyczny wyjazd za granicę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, chciałbym zabrać moją kobietę na romantyczny wyjazd. Chciałbym się jej oświadczyć w jakimś malowniczym miejscu i spędzić owocny tydzień Wink To pytanie kieruje głównie do kobiet. gdzie panie chciałyby być zabrane? jak powinny wyglądać oświadczyny?
No ja nie wiem, chyba powinny odbywać się w obecności rodziców zarówno dziewczyny jak i chłopaka. Musisz ich zapytać o zgodę i prosić o błogosławieństwo.
No co ty, to jakieś staromodne zwyczaje. Nie musisz się nimi przejmować. Wszystko będzie w porządku jeśli gdzieś wyjedziecie. ja bym była zachwycona Smile
Oświadczyny wobec rodziców zazwyczaj robi się już po zaręczynach z kobietą. Chyba żadna z pań nie chciałaby być postawiona w takiej sytuacji. Że pyta się jej rodziców zamiast jej samej. Także jedźcie miło spędzajcie czas i wyciągnij pierscionek w odpowiednim momencie.
ja bym wybrała Wyspy kanaryjskie wczasy w tak uroczym miejscu zachęcają do amorów. A jak jeszcze po koniec wyjazdy zaskoczysz ją miłosnym wyznaniem będzie zachwycona. Ja na pewno bym się zgodziła wyjść za takiego faceta.
OK., a z jakim biurem najlepiej jechać?
Ja zazwyczaj jeżdżę z Prestige Travel. Obojetnie gdzie nie byłam jedzenie było doskonałe. widać, ze dokładnie dobierają hotele.
Super, wielkie dzięki. Mam nadzieję, ze się zgodzi. Już nie mogę się doczekać.
Przekierowanie