Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Ogródek w restauracji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Okres letni to dla mnie prawdziwy czas żniw. Mówię oczywiście o zarobku, jaki towrzyszy mojej knajpie na miejscowym rynku. Ale od przybytjku głowa nie boli jak to mówią, więc chciałbym zainwestować w wygląd tego ogródka, żeby jeszcze więcej osób miało okazję przyjrzeć się temu co serwujemy. Jak myślicie, czy nowy taras pomoże mi w tym.
Na pewno nie zaszkodzi Smile Chodzę w okresie letnim do ogródków kawiarnianych praktycznie w każdy wekend i muszę Ci powiedzieć, że tam to już jest norma. Ale to duże miasta, więc tam liczą się z tym, że konkurencja nie śpi.
Dlatego nie chcę już czekać dłużej, bo okres letni to naprawdę najlepszy czas na zarabianie pieniędzy w tej branży. Klientów jest zdecydowanie więcej i siedzą dłużej dzięki temu, że jest ładna pogoda. Trzeba ich więc dobrze ugościć.
Montaż takiego tarasu to nic trudnego, bo są już gotowe arkusze, które składa się ze sobą niczym klocki, czy panele. Potrzebne jest do tego tylko odpowiednie podłoże i można działać i to samemu.
Wydaje mi się, że to podłoże to powinno być naprawdę mocne, co...
Jako specjlaista w tej kwestii mogę poświadczyć, że drobne prace majsterkowicza w zupełności wystarczą, jeśli chodzi o kwalifikacje do tej roboty. Co do wytrzymałości podłoża, to najlepszy jest taras na konstrukcji stalowej. Ale to nie jest jedyne rozwiązanie. To możesz ustalić zamawiając towar do swojej inwestycji.
A kto jest najlepszym dostawcą takich paneli?
Ja polecam Ci sprawdzoną firmę i jest to Grupa Ecco Nowy Tomyśl, która dostarczała towar na moją niejedną inwestycje. Muszę powiedzieć, że nigdzie nie znajdziesz lepszych fachowców, a do tego mają bardzo dobre ceny, których niekt nie jest w stanie przebić.
To daj znać, gdzie będziesz inwestował, to wtedy poszerze swoją mapę wekendowych wypadów i o Twój lokal. Przyjdę, sprawdzę, przetestuję i coś wypiję. Jak ja będę zadowolony to Ty również będziesz zadowolony Smile)))
Przekierowanie