Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Komu mogę zlecić zrobienie wywiadu gospodarczego i zebranie informacji??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Słyszałem, że niektóre firmy w Warszawie mogą zrobić takie coś jak wywiad gospodarczy, czyli uzyskać informacje o przyszłych partnerach do biznesu. Zależy mi na kimś profesjonalnym i dyskretnym. Znacie kogoś takiego? Korzystaliście już z takiej usługi??
Ja sama nie korzystałam, ale slyszalam ze biura detektywistyczne się tym zajmują. W sumie nic dziwnego, bo teraz to nie wiadomo komu ufac, jakies ukryte długi czy coś…
Dokładnie taki wywiad gospodarczy teraz to już norma- u mnie jak ma firma pracować z nowym partnerem, szczególnie jak w gre wchodzą duże pieniądze to zawsze zlecamy taki wywiad. Ja bym ci mógł polecić takie jedno detektywistyczne biuro z którego my zawsze korzystamy. Wejdź sobie tutaj mbdetektywi.pl/wywiad-gospodarczy-i-wartosc-majatku-partnera-biznesowego-jak-odpowiednio-wykorzystac-informacje/ i poczytaj co i jak z tym wywiadem, jakie mają zasady itp.
Wiecie co mi się to nie podoba… robienie takich przeszukań…. Czy to w ogóle jest legalne?
Dziękuję za polecenie- właśnie o takie coś mi chodziło! A co do Pani to oczywiście że jest legalne, a po drugie- jak by pani miała takie problemy z odzyskaniem długu od nieuczciwych firm w przeszłości jak ja też by pani się zdecydowała na małe prześwietlenie przed umową. A jeszcze do kolegi mam pytanie- czy kojarzysz jak wyglądają u nich opłaty? Jest drogo?
Wiesz co, oni mają zasade ze ustalają to indywidualnie z tego co pamiętam, bo wiesz takiej pracy to ciężko z góry jakąś cenę dać. O, znalazłem tutaj mbdetektywi.pl/ na stronce głównej masz więcej o całej firmie, zespole itp. No i właśnie o tych cenach. Ja pamiętam że jakoś mnie nie zszokowała ta kwota co powiedzieli, w końcu to detektywi a nie jacyś ludzie co robią na czarno więc trochę mają wydatków.
Świetny pomysł z tym wywiadem!! Jeszcze o takim czymś nie słyszałam. Oby tylko ten kto przeprowadza okazał się dyskretny, bo jak się dowie tak druga strona to trochę przypał, nie Smile no ale jak ma dobrą renomę to biuro to na bank będzie ok! Powodzenia w każdym razie- daj znać czy Ci to coś pomogło to ja szefowi powiem że jest taka opcja!
Przekierowanie