Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Wesele w lato – ubranie dla mężczyzny?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jesteśmy zaproszeni na wesele w lipcu. Wiadomo, może być gorąco, a wszystkie wizytowe koszule męskie i garnitury dodatkowo grzeją. Ja ubiorę lekką sukienkę i nie będę miała żadnego problemu, ale co doradzić partnerowi? Macie jakieś pomysły?
Nie wszystkie tak grzeją – najważniejszy jest materiał. Szukajcie czegoś naturalnego, sztuczne tkaniny nie przepuszczają powietrza, a naturalne robią cuda. Lipiec bywa zmienny, może nie będzie upałów? Powodzenia.
my mieliśmy wesele w trzydziestu stopniach. Najgorzej na dworze, w kosciele wiadomo chłodniej, a na sali klima. Racja, ze material jest wazny. Ale spokojnie da się kupić coś fajnego i przewiewnego, postawcie na bawełnę
Nie ma tragedii, ja do pracy codziennie od lat noszę tzw. męskie koszule wizytowe i żyjęWink Do kołnierzyków da się przyzwyczaić. A w biznesie nie ma innej opcji, trzeba jakoś wyglądać.
Dzięki za rady, mam nadzieję, że znajdziemy coś fajnego i że dopasujemy materiał i krój. Partner nie jest przyzwyczajony do takich koszul, a szkoda, bo są naprawdę ładne.
Racja, od razu dodają uroku, wtedy wygląda się tak serio. Na weselach aż miło popatrzeć.
A kolor? Lepiej białe czy coś bardziej odjechanego?
Jak mu wygodnie. Każdemu pasuje coś innego, ale warto dobrac pod kolor włosów i ogolną urodę, i żeby zgrywało się z twoją sukienką. I żeby jemu się podobało.Wink
Na pewno będziemy się zgrywać.Wink W Reyoung znalazłam fajne, bawełniane koszule, może coś wybierzemyWink
Pochwal się potem, chętnie zobaczę co kupiliście.
Stron: 1 2
Przekierowanie