Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Program do samodzielnej windykacji?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hejka, mam trochę głupią sprawę. Pożyczyłem kumplowi kasę, dość sporą sumkę i do dziś mi nie oddał. Może bym nie robił z tego sprawy, ale bardzo sa mi teraz potrzebne te pieniądze. Za chwilę zostane tatusiem i z moja dziewczyna każdy grosz odkladamy na wydatki związane z narodzinami synka. A to już niedługo. Słyszałem albo czytałem gdzies, ze sa specjalne programy online, dzieki którym można samodzielnie zabawić się w windykatora. Nie bardzo co prawda wiem na czym polega ich działanie, ale może bym tak spróbowal? Nie chcę wynajmować komornika…
Tak to jest jak się pozycza innym w dobrej wierze…Sad
No wtedy nie miałem żadnych podejrzeń, ze coś może być nie tak. Ufałem mu, bo był moim najlepszym kumple w pracy. Potem się jednak zaczał zadawać z jakimś dziwnym towarzystwem … i chyba wtedy też narobił sobie długów. Chciałem mu tylko pomóc..
Nie od parady mówią jak masz miękkie serce, to musisz mieć twardą d…
Chłopaki, ale my tu mamy pomóc koledze. W końcu ściąganie należności to nie proscizna, wiec warto sięgnać po dobre narzędzia. Zastanawiasz się na programem do windykowania? Chyba będę miał cos dla ciebie, daj mi chwilkę.
ok
Czyli jednak sa takie bajery?
Są. Mam. Wejdź sobie na taką stronę: vindicat.pl To przykładowy program, który kiedyś wyczaiłem tak dla ciekawości. Sam robie w biznesie bankowym i chciałem się dowiedzieć jak ludzie teraz walczą właśnie z dłużnikami. Wyskoczyło mi coś takiego, ale przyznam szczerze, że nie wczytywałem się za bardzo o co w tym kaman. Jedynie na głównej stronie widziałem, ze można przeprowadzić różną windykacje od polubownej aż po postępowanie egzekucyjne. A i że możesz tam wygenerować różne dokumenty.
Wielkie dzieki! Zaraz sobie sprawdzę jak się z tego korzysta.
Sprawdzaj sprawdzaj, i daj znac czy to rzeczywiście działa i jak działa. Kto wie, kiedy może się to przydać …
Stron: 1 2
Przekierowanie