Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Auto na przejazdy w Polsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Niedługo przyjeżdżam do Polski i potrzebuję się czymś poruszać po kraju. Niestety będę miał dużo jeżdżenia ze względów zdrowotnych. Potrzebuję jakieś wypożyczalni, która zapewnia wynajem samochodów po cenach, które są naprawdę atrakcyjne. Jak mówię, będzie tych tras dużo.
To czemu nie możes zpożyczyć auta od kogoś z rodziny tylko od razu chcesz wynajmować? Nie szkoda ci pieniędzy? Na pewno jak się dobrze zakręcisz wokół kogoś to ci pożyczą. Jedna, dwie trasy nie zrobią im różnicy.
Chyba nie bardzo zrozumiałeś co miałem na mysli – to niebędzie jedna, dwie trasy tylko prawie codzienne trasy po całym kraju. Niestety moja sytuacja nie pozwala na to, żeby pożyczać samochód od kumpli albo rodziny, chociaż oni na pewnp nie mieliby nic przeciwko. Po prostu za dużo tego jest. Koszta owszem, wiem że będą, ale daltego właśnie szukam firmy, która będze w stanie mi zaproponować dobrą ofertę.
Ja z kolei nie lubię pożyczać samochodu od rodziny ani nikogo na dłuższe trasy. Nie wiesz nigdy w jakim stanie ten samochód naprawdę jest a jak się coś zepsuje to jest kwas między wami. Do tego też nie wies zjakie debile jeżdżą po drogach, a tych szczególnie na autostradach nie brakuje, więc jak mam im potem powiedziec, że to nie moja wina, że im auto siadło? Zawsze będzie jakieś niedopowiedzenie. Dlatego na długie trasy, kiedy mój samochód nie jest na chodzie to zdecdowanie wolę korzystać z wypożyczalni aut. Auto jest ubezpieczone, wiem, że na pewno w dobrym stanie i zatankowane. Wszystko gra.
A co się dzieje, że musisz tyle jeżdzić po kraju?
Mieszkam ogólnie w UK i moja żona jest chora. W wielkiej brytanii nie mogą jej pomóc, bo uważają, że nic jej niejest, podczas gdy ewidentnie jest inaczej. Po prostu polityka paracetamolowa bierze górę. Więc umówiliśmy się z kilkoma specjalistami w dziedzinie neurologii w Polsce i będziemy ich odwiedzać. Zobaczymy co powiedzą, a wiem, że nie będą nas zwodzić. Wiec kto wie, może coś się uda zrobić.
Przekierowanie