Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Spółka z historią
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Jest taka sprawa. Mam już dosyć zajmowania się swoją spółką, bo ciągle tylko wieczne w niej problemy. Najchętniej tobym ją sprzedał i przestał się przejmować tym wszystkim, co się w niej dzieje. Czy jest szansa, że ktoś taką problematyczną spółkę przejmie ode mnie, odkupi?
Bezpośrednio możesz mieć problem ze sprzedażą, ale są firmy, które zajmują się sprzedażą spółek z przeszłością, bo jednak są ludzie, których interesuje wyprowadzanie takich firm na prostą. Poszukaj sobie w internecie jakichś pośredników, którzy mają takie oferty, to zobaczysz, jak łatwo Ci to przyjdzie.
Widzisz, mnie interesuje odkupienie spółki z o.o., może to być nawet spółka z historią, nie mam nic przeciwko temu. Mam sporo pieniędzy, nic nie tracę, a postawienie takiej firmy na nogi to dla mnie wyzwanie, którego chętnie bym się podjął. Przynajmniej nie trzeba zarejestrować spółki, bo już jest zarejestrowana. Jak się zdecydujesz na sprzedaż, to daj znać, może się dogadamy.
Bardzo fajnie to wszystko czytać, co tu piszecie. Może rzeczywiście się uda coś tam załatwić. Kolego wyżej, odezwij się na prv, podam Ci więcej szczegółów.
Przekierowanie