Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Wrzody?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Mam kłopoty zdrowotne. Otóż wyszła mi ostatnio w badaniach zakrzepica odbytu i musze ją niestety leczyć. Co gorsza, niewykluczone, że mam też wrzody.. Ktoś na forum przypadkiem nie miał podobnych objawów i nie może się podzielić swoimi przemyśleniami, czym się leczył, u kogo itp.?? byłbym bardzo wdzięczny za pomoc i wsparcie.
O kolego.. to chyba nie są zbyt powszechne objawy i choroby. Wydaję mi się, że będzie trudno kogoś znaleźć..
Ja leczyłem wrzodziejące zapalenie jelita grubego i niestety nie było łatwo, ale wyszedłem z tego. Ale tylko dlatego, że od razu się poddałem leczeniu u dobrych lekarzy. Polecam proctogin.pl bo tam się leczyłem i wyszedłem z tego. Jak chcesz zapytać o konkrety to lepiej lekarzy tam, bo każda choroba itp. przebiega inaczej u każdego.
W takim wypadku zgłoszę się do nich. Serdecznie dziękuję za ten link, do Poznania akurat mam niedaleko, to odwiedzę ich i zobaczę co mi powiedzą. Pozdrawiam!
Nie ma o czym mówić. Cieszę się, że mogłem pomóc. Życzę powrotu do zdrowia! Również pozdrawiam, na koniec dodam, że w przyszłości nie ma się co ociągać przed wizytą u lekarzy, bo naprawdę mogę uratować życie
Przekierowanie