Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Dostawa do zakładu stolarskiego.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Prowadzę niewielki zakład stolarski i po ostatniej wewnętrznej inwentaryzacji wyszło, że musimy kika rzeczy wymienić. Chodzi między innymi o narzędzia, interesuje mnie sklep z najlepsza ofertą ogólnie lubianych i popuarnych narzędzi. Czy ktoś może mi w tym pomóc i powiedzić gdzie znajdę dobre ceny i sprawną obsługę?
Znam ten ból, dziś trafić na dobrego dostawcę, który cię szanuje jest naprawdę trudno. Dlatego ja osobiście trzymam się jednego i tego samego i narzędzia kupuję tu: sassc.com.pl/site/productDetails?productId=50. Masz od razu cały katalog w formie pdfu więc i cały ogląd sobie zrobisz tego co trzeba.
My w swojej pracy również z nich korzystamy. Zamawiamy u nich głównie płyty akrylowe, z których pózniej wykonujemy projekty i zamówienia dla naszych klientów i jeszcze nam sie nie zdarzyło, żeby były reklamacje. Zdecydowanie polecam tego sprzedawce.
Dziękuję za cenne opinie, dzięki temu będę mógł sie łatwiej zdecydować. Muszę powiedzieć, że ostatnio nagromadziły na się zamówienia i nie wiem już sam w co ręce włożyć. Potrzebujemy płyt, szczególnie trudnopalnych, bo te się robią coraz popularniejsze u naszych klientów.
Przekierowanie