Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Forma bez ruszania się z domu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Mam takie pytanie, otóż zastanawiam się, czy możliwe jest skorzystanie z jakiś specjalistycznych porad i treningów online, żeby zyskać formę marzeń? Korzystałem ze profesjonalnych porad dietetycznych w Krakowie i choć byłem zadowolony, to jednak mam mało czasu i wolę takie rzeczy załatwiać z domu.. ktoś coś poleci?
Wejdź sobie na idenatrening.pl/ tam masz świetną stronkę, gdzie możesz nie dość, że dostać gotowy plan treningowy, to jeszcze dostaniesz poraty dietetyczne i się ogólnie sporo dowiesz o sobie. Myślę, że jak chcesz zacząć robić formę, to musisz najpierw sporo się nauczyć o tym, co na Ciebie dobrze wpływa itp. to długi proces.. najlepiej go skrócić przez pytania kierowanie do fachowców.
No pewnie, że da się nie ruszając z domu. Są dobrzy trenerzy personalni online, którzy mają fenomenalną wiedzę i potrafią pomóc innym. Jak trafisz do dobrego, to raz dwa zrobisz postępy Wink
Przekonaliście mnie.. dziś jeszcze wykupię pakiety na idenatrening.pl i zaczynam się brać za siebie! I to nie jest tylko taka gadka.. a postanowienie zmiany swojego życia!
Przekierowanie