Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Gdzie na wakacje?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Wiem, że do wakacji jest jeszcze odrobina czasu, ale już teraz postanowiłem wykreować pewne plany, co do wyjazdu na urlop. Będę miał bardzo dużo czasu, albowiem jestem maturzystą więc moje wakacje będą trwały od maja do października. Chce ten czas maksymalnie wykorzystać i udać się w kilka miejsc.
Nie napisałeś o swoich planach zbyt konkretnie. Jedziesz sam, z rodzicami, z dziewczyną, z przyjaciółmi? Chcesz jeździć po Polsce, czy za granicą? Jeśli za granicą, to zostać w Europie czy polecieć na przykład do Chin? A przede wszystkim ile masz funduszy?
Właśnie chodzi o to, że to dopiero chcę ustalić. Nic konkretnego nie postanowiłęm, jeśli chodzi o cel podróży. Jadę z przyjaciółmi, a wśród nich jest także moja dziewczyna.
Ja ze swoimi przyjaciółmi wybrałem się na dwutygodniowy wypad. Najpierw byliśmy w Bułgarii, a potem wróciliśmy do Polski i cztery dni spędziliśmy w domkach nad wodą. Było naprawdę świetnie, nastrojowo i chętnie powtórzę taką wycieczkę. Myślę, że to idealne zakończenie podróży po świecie, urlopu. Możesz się zrelaksować, wyciszyć, przeżyć miłe chwile. Polecam: brzezina-agroturystyka.pl/agroturystyka/ jeśli chcesz się zainspirować i zobaczyć, jak wygląda okolica.
Wow, to naprawdę wygląda super! Myślę, że urlop nad wielkopolskim jeziorem (F7) to cudowny pomysł nie tylko jeśli chodzi o zakończenie wyprawy, ale też jej zamiennik. Na pewno takie podróże są tańsze, a nie mniej emocjonujące niż wycieczki za granicę, gdzie może być drogo i czasem niezbyt bezpiecznie. Zależy co kto lubi, wiadomo.
Przekierowanie