Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Remont w domu – wszystko do wymiany
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Planuję z mężem remont. Chciałam wymienić meble do kuchni, zaaranżować jakoś po nowoczesnemu salon i zrobić ładny taras do urządzania grilla, macie jakieś pomysły na te pomieszczenia?
Pewnie że mamy. Meble do kuchni spersonalizowane w Poznaniu widziałem wiele fajnych sklepów meblowych, gdzie był uwzględniony wymiar. Jak dla mnie nie ma niczego lepszego, jak dopasowywanie mebli pod konkretny wymiar, bo z tymi zestawami typowymi nie zawsze trafisz.
Cześć i czołem. Meble to tam pikuś gorzej jest zawsze z tarasem. My w ubiegłym roku urządzaliśmy taki tarasik, by odgrodzić się nieco od ciekawskich sąsiadów i mieliśmy spory dylemat w wyborze czy ma być to jakaś ścianka z płyt czy drewna, ale postawiliśmy na drewno.
Jak ktoś szuka to znajdzie. Ja bym poleciła zakladstolarskipigla.pl/oferta/tarasy-drewniane. Mają ładne te tarasiki, sama bym się pokusiła na taki, tylko mnie nei bardzo stać na dekorowanie domu.
Witam. Faktycznie drewniane meble i wiaty pod taras są super. Mnie też się podobają. Chociaż te metalowe stelaże z możliwością nałożenia zadaszenia czy namiotu też są niczego sobie.
Przekierowanie