Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Zmiana sposobu żywienia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć Wam! Więc jest taka sprawa. Mam wrażenie, że mój dotychczasowy sposób mi jakoś nie służy (choć nie żywiłem się jakoś specjalnie śmieciowo, wiadomo, czasem pizza ze znajomymi, ale to chyba nie grzech). Czuję się przez cały czas ociężały i ospały. Nie wiem, co innego może być tego przyczyną, bo wyniki jako takie mam dobre. Więc to po prostu musi być kiepskie paliwo dla mojego organzimu. Od czego dobrze zaczać?
Hej. Jeśli czujesz się ociężale, to może być efekt nietolerancji pokarmowej. Więc własnie od testów na nietolerancję żywieniową na Twoim miejscu bym zaczął. To przynajmniej pomoże Ci z Twojeg jadłospisu wyeliminować jakieś składniki, które ewidentnie Ci szkodzą.
Nigdy o czymś takim wcześniej nie słyszałem… gdzie można zrobić takie badania?
Najlepiej u jakiegoś kompetentnego poznańskiego dietetyka. Smile Wiem, że jest jedna kobieta, co wykonuje nowoczesne badania testem Food Detective. Tam masz sporą pulę tych składników. W ciągu kilku, kilkunastu minut będziesz już wiedział, co Ci nie służy.
Czyli czeka mnie wizyta u dietetyka. To będę się kierować kryterium tego testu, jak mówisz, że taki dobry. Przy okazji może ułożymy jakiś plan żywieniowy dla mnie Smile Dzoeki stary za rozmowę Wink
Nie ma sprawy Wink
Przekierowanie