Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Szybka akcja w biurze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam niedługo wizytację inspekcji pracy w związku z otwarciem nowych biur. Zapomniałem jednak o żaluzjach na okno i muszę się szybko uwinąć z ich zamówieniem i montażem. Szukam kogoś z kim szybko się skontaktuje i kto szybko je wykona. Znacie jakieś firmy.
No masz szczęście, że właśnie wczoraj odebrałam zamówione wcześniej żaluzje. Mam więc bardzo świeży namiar. Zajrzyj na stronę, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. W razie czego możesz się powołać na mnie, że jesteś z polecenia.
Nawet jakbyś nawalił w tej kwestii to na pewno urzędnicy nie są aż tak surowi. Najlepiej chronią przed słońcem wewnętrzne żaluzje Poznań oferuje je między innymi za pośrednictwem firmy, o której pisze koleżanka.
Jak ja marzę o tym, żeby w końcu zasiąść w nowym biurze. A tu się dopiero budowa rozpoczęła. Ale dobrze, ze przypomniałeś o tych żaluzjach. To niby mało ważny szczegół, a może narobić bardzo dużo problemów. Warto czasami wejść na forum i poczytać pytania innych osób, bo znajdzie się zawsze coś godnego uwagi.
Przekierowanie