Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Czy to kryzys?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Razem z moim chłopakiem jesteśmy parą już prawie dziesięć lat. W najbliższym czasie chcieliśmy się pobrać, ale teraz coś między nami zaczęło się psuć. Nie wiem czy to znudzenie, czy może nasze problemy indywidualne. Za dużo jednak przeżyliśmy dobrego, żeby zakończyć nasz związek. Jesteśmy gotowi odwiedzić dobrego, szczecińskiego terapeutę, żeby nas z tego wyprowadził.
Pewnie chcecie poznać kogoś pewnego. Mam taki namiar i chętnie się nim dziele. To gabinet, o którym informacje znajdziecie na stronie lubikowska.szczecin.pl/psychoterapia-malzenstw-i-par/ . Polecam wszystkim potrzebującym, a z tego co obserwuje to takich par jest bardzo dużo.
Znam tą panią. To kobieta z bardzo dużym doświadczeniem, która niejedno miała już okazję zobaczyć. W krótkim czasie zobaczycie jak wasze życie wraca na właściwe tory. Oczywiście, żeby był sukces potrzebna jest obopólna współpraca.
Sama przekonałam się jak wiele dobrego daje gabinet psychoterapii Szczecin to miasto, w którym znalazłam odpowiedniego specjalistę. Nie bójcie się takich zajęć tylko korzystajcie.
Przekierowanie