Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Jak rozpoznać alkoholizm?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zauważyłam, że moja żona odkąd straciła pracę co raz częściej sięga po kieliszek. Nie zajmuje się dziećmi, ma nowe koleżanki które wieczorami wyciągają ją na drinka, po czym wraca nad ranem, kompletnie pijana. Znika również alkohol z barku. Zabraniam jej pić alkohol mimo wszystko i tak ona znajdzie sposób. Czy te objawy świadczą, że moja żona popada w alkoholizm?
Wiesz, alkoholizm tez ma kilka faz i u każdego przebiega inaczej.. Nawet specjaliści, którzy zajmują się profesjonalnie leczeniem uzależnień od alkoholu podkreślają, że alkoholizm nie od razu przybieraz najcięższą postać delirki. Zresztą zobacz sam artykuł dotyczący objawów i faz uzależnienia terapiaalkohol.pl/uzaleznienie-od-alkoholu.html. Moim zdaniem twoja zona jest jeszcze w tej pierwszej fazie choroby, ale musielibyście się poradzić specjalisty..
Musisz po prostu kobiety pilnować, no jak to tak może być że ty z dzieciakami w domu a ona z koleżankami do baru... Śmiech na sali, bądź mężczyzną i weź odpowiedzialność za rodzinę!
: Właśnie to robię, przejmuję odpowiedzialność i staram się zaradzić tragedii w moim życiu i w mojej rodzinie. Taże nie musisz mi pisać takich komentarzy.
Człowieku, ja ci po prostu otwieram oczy. Musisz zacząć działać, bo inaczej dojdzie do tragedii. Alkoholizm w rodzinie to tragedia ktorej trzeba zapobiegać i ją zwalczać. Zamiast zadawać pytania na forum, zacznij działać. Zabierz żonę do renomowanego prywatnego ośrodka leczenia uzależnień od alkoholu, gdzie jej leczeniem zajmą się specjaliści. To jej pomoże chyba najbardziej.
Przekierowanie