Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Gdzie kupić tanie i aktualne mapy świata
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poszukuję sklepu z tanimi i aktualnymi mapami. Nie muszą (a nawet ze względów finansowych nie powinny) to być egzemplarze, co 15 minut temu opuściły drukarnię, ale z drugiej strony, wolałbym uniknąć nabycia takich z przesadnymi śladami użytkowania. Jeśli chodzi o antykwariaty książki kupuję tam bardzo często, absolutnie nie jestem uprzedzony i też rozważam jako opcję. Zdaję sobie jednak sprawę, że trafiają się tam zarówno pozycje w doskonałym stanie, jak i takie „po przejściach”. Czy możecie polecić jakiś sklep internetowy, który sprzedaje tanie książki z drugiej ręki w wyjątkowo dbrej jakości? Liczę na pomoc. Pozdrawiam.
Internetowe antykwariaty nie wystawiają raczej zniszczonych egzemplarzy, bo wiedzą, że one po prostu by się nie sprzedały (o ile nie są to oczywiście ostatnie egzemplarze najbardziej pożądanych i nieuchwytnych pozycji). Sam kupowałem już nie raz książki po kimś. Poproś o dodatkowe zdjęcia, jak nie jesteś pewien, to nie kupisz kota w worku. Z doświadczenia dodam, że idzie tak dorwać prawdziwe „perełki”, raz nawet kupiłem po taniości książkę z dedykacją samego autora (on nie żyje już od kilku lat, a był dużym autorytetem w moim środowisku).
Oj… mapy, które byłyby trochę starsze i równocześnie aktualne? Trochę ślepy strzał, a biorąc pod uwagę chociażby sytuację na Ukrainie, nawet podręczniki szkolne są obecnie przedawnione Tongue IMO powinieneś poszukać porządnego sklepu z mapami turystycznymi i wziąć najnowszą dostępną publikację, myślę, że będzie już uwzględniać zmiany polityczne na wschodzie Europy. Z doświadczenia wiem, że te maturalne, książkowe atlasy, są godne zainteresowania.
Przekierowanie