Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Wstydliwe problemy z czasem erekcji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Piszę w imieniu męża, ponieważ wstydzi się on swoim problemem. Chcemy, aby nasz stosunek był znacznie dłuższy niż ma to miejsce w chwili obecnej. Oboje nie osiągamy takiej przyjemnosci, jak powinna być dlatego musimy cos z tym zrobic. Co byscie nam poradzili?
Znane jest wiele metod skutkujących opóźnionym wytryskiem, ale tak naprawdę to wy musicie wypracować swoją własną metodę która dziala skutecznie bo kazdy organizm jest inny i ciezko stwierdzic co zadziala. Na jednych dzialaja regularne masaze a drugim potrzebne są farmaceutyki. Poczytajcie w internecie o tym.
Problem jak najbardziej powazny, ale należy z nim dzialac spokojnie. Nie mozecie się poddawac, bo walka może być niestety dluga.
Jedyne, dzialajace sposoby na opóźniony wytrysk, jakie znam to masaze i farmaceutyki. Jeżeli jakiekolwiek masaze nie pomagaja, nie ma co się bawic w kolejne metody, trzeba przejsc do farmaceutyków, bo problem tktwi gdzies glebiej i trzeba zastosowac tabletki. Takie przynajmniej jest moje zdanie.
Dziękuję bardzo, będziemy próbować z mężem. Coś musi pomóc, dlatego nie poddamy się i wygramy tą walkę za wszelką cenę. Z problemem zmagamy się już bardzo długo, dlatego oboje mamy go zwyczajnie dosyć. Wstępnie umówiliśmy się, że spróbujemy masaży i mamy nadzieje, ze one wystarcza. Jakie techniki masazu polecacie? Napiszcie jakie najlepiej na was dzialaja.
Przekierowanie