Forum Regionu Podlaskiego

Pełna wersja: Warte uwagi domy – gdzie znajdę?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poszukuję firm, które dysponują wybudowanymi domami, które można kupić. W skrócie : potrzebna jest mi agencja nieruchomości, które można ze spokojem nabyć. Interesują mnie wyłącznie domu parterowe, gdyż mieszkam z rodzicami w podeszłym wieku. Dobrze by było również, aby rozmieszczenie pokoi i innych pomieszczeń nie było zbyt skomplikowane. Polecicie coś?
Widzę, że jesteś z Żywca, dlatego polecam Ci zajrzeć tutaj: remax-premium.pl/nieruchomosci/. Jest to strona świetnej firmy, która ma swoją siedzibę właśnie w Żywcu. Specjalizuje się ona w handlu nieruchomościami różnego typu. Ja budowałem swój dom na własnej działce, ale mój brat zdecydował się skorzystać z ich usług i jest bardzo zadowolony. Dziś ma piękny dom i zapłacił dużo mniej niż ja...Polecam w imieniu brata, bo naprawdę szybko znaleziono dom, który spełniał jego oczekiwania.
Również uważam, że RE/MAX biuro nieruchomości Żywiec jest świetną firmą. Potrzebowałem dużego, przestronnego, piętrowego domu, w którym oazę spokoju znajdę nie tylko ja, ale również moja rodzina. Dziś jest tak, że ja i żona mamy dół domu, a dzieci mają swoje pokoje na górze i jest bardzo fajnie. Nigdy bym tego domu nie zamienił. Mimo, iż został kupiony jako wybudowany, nie ma żadnych wad.
Przejrzyj lokalne gazety i portale ogłoszeniowe. Na pewno tam coś znajdziesz, jak nie ofertę firmy, to osoby prywatnej. Ogólnie kupowanie gotowych domów jest moim zdaniem ok, ponieważ oszczędza to sporą ilość gotówki. Wiadomo, wyposażenie może ulec zmianie, ale nie generuje to już takich kosztów jak kupno działki, czy proces budowy domu. Z firmami tego typu nie miałam do czynienia, ale polecam się sugerować opiniami moich przedmówców.
Wszystkie domy są warte uwagi. Trzeba jednak umieć patrzeć krytycznym okiem i zwracać uwagę na wszystkie szczegóły. Ja nie wiele się wypowiem w kwestii kupowania domu, ponieważ budowałem swój od podstaw, ale skorzystanie z pomocy doświadczonej firmy w tym przypadku to najlepsze wyjście.
Przekierowanie